Telefon: +90 212 210 93 54 Fax: +90 212 210 93 59

Haberler ve Etkinlikler

BARAJLAR & HES FUARI

Bu yıl ilk kez 13-15 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen 1.Barajlar ve HES yapım işletim otomasyon teknolojile...

2015-01-22 12:33:02 Devamı

23-26 Eylül 2014 tarihinde Uluslararası 2014 InnoTrans Berlin (International Trade Fair for Transport Technology - ...

2014-09-24 11:20:42 Devamı

ACATTA13

Net Mühendislik Otomasyon "Ulaşım Sektör Uygulamalarında Kontrol ve Otomasyon Teorisi - 1st IFAC Wor...

2014-07-27 15:48:05 Devamı

Bayiliklerimiz

Net Mühendislik

Sick

SICK AG, 1946 yılında optik mühendisi Erwin Sick tarafından kurulmuş, merkezi Waldkirch/Almanya olan, konusunda 58 yıllık deneyime sahip bir dünya firmasıdır.SICK AG'nin dünya genelinde 40'dan fazla şubesi ve iştirakleri vardır. SICK AG ; Fabrika Otomasyon ve Proses Otomasyon Ürünleri konusunda çalışmaktadır. Fabrika Otomasyon Ürünleri 3 ana başlık altında toplanmaktadır : Endüstriyel Sensörler Standart Sensörler (fotoseller,endüktif-kapasitif-manyetik-silindirik sensörler) Yüksek Performanslı Sensörler (renk-kontrast-lümünisans-mesafe-çatal sensörler) Enkoderler Güvenlik (Emniyet) Sensörleri Işık perdeleri, Alan Tarayıcılar , Emniyet Anahtarları Arayüzler ve Yazılımlar Otomatik Tanimlama Sistemleri Barkod Okuma Sistemleri, Barkod Okuyucular (El tipi ve Endüstriyel tip), OMNI Tarayıcılar, İki Boyutlu Kod Okuyucular, Lazerli Ölçüm Sistemleri SICK AG sensör sektöründeki önderliğini Araştırma-Geliştirme çalışmalarına verdiği önem sayesinde korumaktadır.3600 çalışanı olan firmanın AR_GE bölümünde 370 kişi çalışmaktadır ve sadece son beş yılda patentini aldıkları 250'den fazla ürünleri bulunmaktadır. SICK AG üretimlerini başta Almanya olmak üzere İtalya, Japonya, Polanya, Macaristan ve ABD'deki fabrikalarında yapmaktadır.Ürünleri başta otomotiv olmak üzere ambalaj makinaları, depolama/lojistik, elektronik makinalar, matbaa ve kağıt makinaları, yiyecek-içecek ve tütün sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sensör çözümlerinde dünya çapındaki üreticiniz olan SICK AG; beklentilerinizden çok daha fazlasıyla hep sizinledir.

Fatek

Fatek Otomasyon PLC üretimi konusunda 15 yıllık deneyimi ile piyasanın ihtiyaçlarına güvenilir, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktadır. 34 ülkede 56 temsilcisi bulunan Taiwanlı firma 2 milyon $'ı geçen ArGe yatırımları ile PLC teknolojisinde öncü firmalar arasında olmayı amaçlıyor. 

Beijer Electronics

Beijer Electronics AB firması HMI ( İnsan Makine Arayüzü ) teknolojisinde dünyanın en büyük üreticilerinden birisidir. Tek ürünü operatör paneli olduğundan bu konuda uzmanlaşmış ve bugün dünyanın en kaliteli panellerini üreten firması olmuştur. İsveç borsasına kote olan Beijer firması ; İsveç, Almanya, Tayvan ve Tayland’daki fabrikalarının yanında ABD, Çin, İngiltere ve Baltık Ülkelerinde kendi ofisleri ve dünyanın geri kalan büyük kısmında da distribütörleri ile hayli büyük bir aile çatısı oluşturmaktadır. Beijer Electronics Operatör Panelleri, insanlar ve kontrol edilen süreçler arasında bağ kurma konusunda gerçek bir öncüdür. Kullanıcı dostu yazılımı ile projelerin hazırlanmasını kolaylaştırır.

Mitsubishi

Mitsubishi Electric firması ilk olarak 1870' de Yataro Iwasaki tarafından bir deniz taşımacılığı şirketi olarak kurulmuştur. Yataro Iwasaki Tosa klanının yurdu olan Shikoku adasının Kochi şehrinde doğmuştur. 1870 de Tsukumo Shokai ismi ile kendi deniz taşımacılığı şirketini kurmuştur. Firma ismi 1872' de Mitsukawa Shokai, 1874'de ise Mitsubishi Shokai olarak değiştirilmiştir. Yataro firma amblemi olarak Tosa tacının 3 meşe yaprağını ve kendi aile tacının elmas şeklini birleştirmiştir. Böylece firma amblemi firmanın ismi olan ve 3 elmas anlamına gelen Mitsubishi Electric isminin temelini oluşturmuştur.   Kısa sürede büyüyen firma üretim ve ticaret alanlarında faaliyete başlamıştır. II.Dünya savaşı sonrasında müttefik güçler Japonya'nın büyük endüstriyel gruplarının dağılmaları için baskı yapmış ve bunun sonucunda Mitsubishi Grubu 1946 yılında kendi içinde daha küçük firmalara ayrılmıştır.Ticaret ordusu 139 şirkete bölündü. Mitsubishi Electric şirketlerinin çoğu işgal kuvvetlerinin baskısı altında ismi ve amblemi terk etti. Kore Savaşının patlak vermesiyle işgal politikası endüstriyel ve ekonomik yeniden yapılanmaya önem vermeye dönüştü. Mitsubishi Electric şirketlerinin bazıları kendilerini yeniden düzenledi ve çoğu ismi ve amblemi tekrar kullanmaya başladı. Fakat bağımsızlıklarını ellerinde tuttular.Şirketler tek bir organizasyon olarak başarabileceklerinden daha fazlasını bireysel ve bağımsız olarak başardılar. Aynı zamanda ortak bir tarih ve anonim şirket kültüründen gelen ortak topluluk hissinden faydalanmaktadırlar.

İLETİŞİM

         Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 5 No:174/176 Okmeydanı İSTANBUL TÜRKİYE

info@netmuh.com.tr

+90 212 210 93 54

+90 212 210 93 59

Tasarım ve Yazılım  KODANKA              Net Muhendislik Otomasyon San.Tic.A.Ş. © 2014 www.netmuh.com.tr