Telefon: +90 212 210 93 54 Fax: +90 212 210 93 59

Haberler ve Etkinlikler

KARŞINIZDA W10!

W10, güvenilir algılamayı sezgisel kullanılabilirlikle birleştirir ve zorlu ortamlarda dahi nesnelerin hassas bir ş...

2024-03-04 14:41:46 Devamı

MUTLU YILLAR!

NET Mühendislik, olarak yeni bir yıla daha merhaba demenin mutluluğunu yaşıyoruz! 2023 boyunca bizimle birlikte ola...

2023-12-27 12:41:34 Devamı

SICK

Küçük boyutları, hafif yapısı ve hızlı, hassas anahtarlamasıyla IMM sensörleri, son derece dinamik...

2023-12-19 11:38:57 Devamı

Bayiliklerimiz

Net Mühendislik

Sick

SICK AG, 1946 yılında optik mühendisi Erwin Sick tarafından kurulmuş, merkezi Waldkirch/Almanya olan, konusunda 58 yıllık deneyime sahip bir dünya firmasıdır.SICK AG'nin dünya genelinde 40'dan fazla şubesi ve iştirakleri vardır. SICK AG ; Fabrika Otomasyon ve Proses Otomasyon Ürünleri konusunda çalışmaktadır. Fabrika Otomasyon Ürünleri 3 ana başlık altında toplanmaktadır : Endüstriyel Sensörler Standart Sensörler (fotoseller,endüktif-kapasitif-manyetik-silindirik sensörler) Yüksek Performanslı Sensörler (renk-kontrast-lümünisans-mesafe-çatal sensörler) Enkoderler Güvenlik (Emniyet) Sensörleri Işık perdeleri, Alan Tarayıcılar , Emniyet Anahtarları Arayüzler ve Yazılımlar Otomatik Tanimlama Sistemleri Barkod Okuma Sistemleri, Barkod Okuyucular (El tipi ve Endüstriyel tip), OMNI Tarayıcılar, İki Boyutlu Kod Okuyucular, Lazerli Ölçüm Sistemleri SICK AG sensör sektöründeki önderliğini Araştırma-Geliştirme çalışmalarına verdiği önem sayesinde korumaktadır.3600 çalışanı olan firmanın AR_GE bölümünde 370 kişi çalışmaktadır ve sadece son beş yılda patentini aldıkları 250'den fazla ürünleri bulunmaktadır. SICK AG üretimlerini başta Almanya olmak üzere İtalya, Japonya, Polanya, Macaristan ve ABD'deki fabrikalarında yapmaktadır.Ürünleri başta otomotiv olmak üzere ambalaj makinaları, depolama/lojistik, elektronik makinalar, matbaa ve kağıt makinaları, yiyecek-içecek ve tütün sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Sensör çözümlerinde dünya çapındaki üreticiniz olan SICK AG; beklentilerinizden çok daha fazlasıyla hep sizinledir.

Emerson

Emerson, en yüksek teknoloji ve endüstri bilgisini kullanarak üretim süreçlerini iyileştiren ve otomatikleştiren otomasyon çözümleri sunan lider bir firmadır. En geniş otomasyon portföyüne sahip ve bunlara en iyi şekilde servis desteği sağlayan bir firmadır. Global endüstri merkezlerimiz ve endüstri/uygulama uzmanlarımız ile en zor işlere bile meydan okuyoruz. Her zaman. Her yerde. 

Beijer Electronics

Beijer Electronics AB firması HMI ( İnsan Makine Arayüzü ) teknolojisinde dünyanın en büyük üreticilerinden birisidir. Tek ürünü operatör paneli olduğundan bu konuda uzmanlaşmış ve bugün dünyanın en kaliteli panellerini üreten firması olmuştur. İsveç borsasına kote olan Beijer firması ; İsveç, Almanya, Tayvan ve Tayland’daki fabrikalarının yanında ABD, Çin, İngiltere ve Baltık Ülkelerinde kendi ofisleri ve dünyanın geri kalan büyük kısmında da distribütörleri ile hayli büyük bir aile çatısı oluşturmaktadır. Beijer Electronics Operatör Panelleri, insanlar ve kontrol edilen süreçler arasında bağ kurma konusunda gerçek bir öncüdür. Kullanıcı dostu yazılımı ile projelerin hazırlanmasını kolaylaştırır.

SIMPLINX

Simplinx markası sahadaki makinalarınıza herhangi bir konfigürasyon gerekmeksizin güvenli bir şekilde uzaktan rahatça erişim yapabilmeniz için yaratılan yerli bir ürünü temsil etmektedir. 

İLETİŞİM

         Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak
Özgül Apartmanı No:13/15 Dükkan 1
Okmeydanı - Şişli İSTANBUL TÜRKİYE

info@netmuhendislik.com.tr

+90 212 210 93 54

+90 212 210 93 59

Tasarım ve Yazılım  KODANKA              Net Muhendislik Otomasyon San.Tic.A.Ş. © 2014 www.netmuh.com.tr