Telefon: +90 212 210 93 54 Fax: +90 212 210 93 59

Haberler ve Etkinlikler

BARAJLAR & HES FUARI

Bu yıl ilk kez 13-15 Şubat 2014 tarihleri arasında düzenlenen 1.Barajlar ve HES yapım işletim otomasyon teknolojile...

2015-01-22 12:33:02 Devamı

23-26 Eylül 2014 tarihinde Uluslararası 2014 InnoTrans Berlin (International Trade Fair for Transport Technology - ...

2014-09-24 11:20:42 Devamı

ACATTA13

Net Mühendislik Otomasyon "Ulaşım Sektör Uygulamalarında Kontrol ve Otomasyon Teorisi - 1st IFAC Wor...

2014-07-27 15:48:05 Devamı

Bayiliklerimiz

Net Mühendislik

Hima

HIMA PLC ile güvenli otomasyon çözümlerinde dünyada ilk aranan firmadır. Başarımızın sırrı, tamamen güvenlik üzerine odaklanmamızdır. HIMA çözümlerini eşsiz kılan unsur, maksimum güvenlik ve maksimum uygunluğun kombinasyonudur, ya da bizim tanımladığımız gibi “ KESİNTİSİZ GÜVENLİK” tir. Bu da, müşterilerimizin kesintisiz bir operasyon ile amaçlarına ulaşabilmesini güvenli bir şekilde garanti edebilmemiz ile mümkündür. HIMA, proses otomasyonunda makina ve üretim sahası güvenliği ve bina güvenliği gibi güvenliğin kritik olduğu yerlerde çözümler üretir. Çözümlerimiz pratik olarak güvenlik danışmanlığı odaklı, geniş bir uygulama deneyimi, kapsamlı bir ürün çeşitliliği ve güvenlik çözümlerini herhangi bir otomasyon çevresine entegre edebilecek yetenektedir. Bu şekilde dünya çapıdaki müşterilerimizin yasal, finansal ve manevi sorumluluklarını yerine getirmelerine yardımcı oluyoruz.

G.M. International

G.M. International srl, 1993 yılından beri dünya çapında müşterilerine son derece geniş yelpazede kendinden güvenli ürünler sunmaktadır. G.M. International srl'nin aktif olduğu alanların başında IEC 61508 / 61511 standartlarına uygun SIL 2 ve SIL 3'e sahip kendinden güvenli izolatörler, röleler, güç kaynakları ve giriş/çıkış modülleri gelmektedir. Ürün seçim kılavuzu sayesinde ihtiyaca en uygun ürünler yüksek hassasiyet ile en hızlı şekilde seçilebilmektedir. G.M. International srl'nin ürünleri dünya çapında Avrupa, Rusya, Kuzey Amerika, Orta ve Uzak Doğu ile Çin de dahil olmak üzere pek çok ülkedeki tesislerde kurulmuş olup sorunsuz şekilde çalışmaktadır.

Rittmeyer

1904 yılında Franz Rittmeyer tarafından  kurulan ve uzaktan su seviyesi takibi için cihazlar imal eden Rittmeyer firması gümüzde su  ve enerji sektörü için  ekipman, cihaz ve proses kontrol sistemi çözümleri üretmekte ve geliştirmektedir. Rittmeyer'in portföyü basınç, seviye, akış, açı ve pozisyon ölçümünün yanı sıra su ve enerji sağlayıcıları, enerji santralleri ve proses/çevre mühendisliği için anahtar teslim proses kontrol sistemlerini içermektedir.Bu alanlarda Rittmeyer'in sahip olduğu  derinlemesine tecrübe süreklilik ve kaliteyi sağlamakta, bu sayede kamu için temiz içme suyu, enerji ve doğal gaz ihtiyacının karşılanmasının yanı sıra çevre dostu atık su arıtma ve yenilenebilir hidroenerjisistemlerinin gerçekleşmesi mümkün olmaktadır.

Seneca

20 yılı aşkın bir süredir endüstriyel otomasyon alanında üretim yapan SENECA İtalyan pazarında Endüstriyel ve Proses Kontrol Enstrumantasyonu alanında büyük bir güç haline gelmiştir. Yenilikçilik, güvenilirlik ve yüksek kalite ve teknik destek en güçlü noktalarıdır. Üretim hatlarımız tamamen şirketimiz bünyesinde kurulmuştur. Ayrıca geniş teknolojik standartlarla uyumludur ve yeni gelişmeleri sürekli takip etmektedir. SENECA katma değeri yüksek olan ürünler ve sistemler sunar. Bu ürünler ve sistemler, saha otomasyonu ile başlar, monitörleme ve kontrol yazılımıyla devam edip;  arayüz sistemleri koşullanma, kazanım ve kontrol içeren bir teknoloji ile sonlanır. SENECA data display ine kadar tüm sinyal davranış döngüsünü, güç girişini ve galvanik izolasyonu içeren bir sistemi sağlar.

FEST

Elektrik mühendisliği, bilgisayar ve mekanik mühendisliğinin farklı alanlarda uzman olan mühendisler FEST adında başarılı bir şirketini temsil ediyorlar. İş konusu olunca şirketin felsefesi alman ilkelerine, yani disipline ve tarafımızca verimli olan insan kaynakları da dahil olmak üzere iş psikolojine göre hareket etmektedir. Bu ilkeler bize IT modern çağınının- 4.0 sanayinin sunduğu internetin taşıdığı tüm meydan okumalar için net olarak bütün çözümleri vermemize imkan sağlamaktadır.

İLETİŞİM

         Halil Rıfat Paşa Mahallesi Yüzer Havuz Sokak
Özgül Apartmanı No:13/15 Dükkan 1
Okmeydanı -Şişli İSTANBUL TÜRKİYE

info@netmuh.com.tr

+90 212 210 93 54

+90 212 210 93 59

Tasarım ve Yazılım  KODANKA              Net Muhendislik Otomasyon San.Tic.A.Ş. © 2014 www.netmuh.com.tr